• Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie

Szkółka pływacka BTŻ


Szkółka pływacka BTŻ

Szkółka pływacka BTŻ

Zapraszamy na zajęcia z nauki oraz doskonalenia umiejętności pływania prowadzonej przez nas szkółki pływackiej. W nowym roku szkolnym 2018/2019 zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu na basenie Bryza przy Szkole Podstawowej nr 63 ul. Goszczyńskiego 3 w Bydgoszczy w kolejne wtorki godzina 1855 oraz piątki - godzina 1810. Inauguracja zajęć 9 października.

Szczegółowe informacje: www.btz.bydgoszcz.pl, tel: 883 385 544, 660 156 667

Referencje

Egzamin radiooperatora SRC zdany. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Szczególne podziękowania dla Adama Dyniewskiego, Przemka Osiewicza a najważniejsze podziękowania dla Andrzeja Maciejewskiego PREZESA, za emocje, za możliwość, za przychylność, za pokazanie drogi, która może być ciekawa... W imieniu własnym i syna Jakuba.

Arkadiusz Bartoszewicz

Arkadiusz Bartoszewicz
Żeglarstwo zawsze było moim marzeniem, ale nigdy nie miałem motywacji do zrobienia patentu. Oczywiście zawsze sobie powtarzałem, że może kiedyś. Mój przyjaciel żeglarz polecił mi właśnie BTŻ z czego bardzo się cieszę. Kurs był bardzo intensywny, ale dzięki temu wiedza nie uciekła pomiędzy przerwami. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do tematu żeglowania. Polecam z czystym sumieniem!

Mateusz Kiliński

Mateusz Kiliński

Facebook

Youtube

Do góry