• Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie

Obóz zimowy 2019


Obóz zimowy 2019

Obóz zimowy 2019

Rozpoczynamy nabór na organizowany przez nas w styczniu obóz zimowy. W przyszłym roku w ferie wybieramy się ponownie do ośrodka narciarskiego Witów Ski w Dolinie Kościeliskiej.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w oraz konieczność zarezerwowania kwater oraz busa na przejazd proszę o wcześniejszą rezerwację miejsc. 

Na obozy można zapisywać się poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na naszej witrynie internetowej http://btz.bydgoszcz.pl/obozy/zimowy.html w którym należy podać dane niezbędne do rejestracji i ubezpieczenia dziecka.

Referencje

Egzamin radiooperatora SRC zdany. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Szczególne podziękowania dla Adama Dyniewskiego, Przemka Osiewicza a najważniejsze podziękowania dla Andrzeja Maciejewskiego PREZESA, za emocje, za możliwość, za przychylność, za pokazanie drogi, która może być ciekawa... W imieniu własnym i syna Jakuba.

Arkadiusz Bartoszewicz

Arkadiusz Bartoszewicz
Żeglarstwo zawsze było moim marzeniem, ale nigdy nie miałem motywacji do zrobienia patentu. Oczywiście zawsze sobie powtarzałem, że może kiedyś. Mój przyjaciel żeglarz polecił mi właśnie BTŻ z czego bardzo się cieszę. Kurs był bardzo intensywny, ale dzięki temu wiedza nie uciekła pomiędzy przerwami. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do tematu żeglowania. Polecam z czystym sumieniem!

Mateusz Kiliński

Mateusz Kiliński

Facebook

Youtube

Do góry