• Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie

Wiosenny kurs radiooperatora SRC


Wiosenny kurs radiooperatora SRC

Wiosenny kurs radiooperatora SRC

W marcu zapraszam na pierwszy w tym sezonie kurs radiooperatora SRC. Świadectwo operatora łączności bliskiego zasięgu SRC jest międzynarodowym świadectwem uprawniającym do obsługi radiostacji UKF z kontrolerem DSC.

Międzynarodowa Konwencja wymaga aby na pokładzie jednostki posiadającej urządzenie nadawcze minimum jedna osoba posiadała uprawnienie do jego obsługi, a System GMDSS nakłada obowiązek posiadania na jachtach w żegludze morskiej posiadania radiotelefonu UKF z kontrolerem DSC. Uprawnienia te są więc niezbędne osobom pragnącym prowadzić samodzielnie rejsy po wodach morskich.


TERMIN: 17 marca 2019 (początek zajęć: niedziela godzina 0900)
MIEJSCE: WSG Bydgoszcz ul. Garbary 2

CENA: 350 zł ( + 125 egzamin i świadectwo wydane przez UKE) 
SZCZEGÓŁY : [email protected], telefon 883 385 544

Referencje

Egzamin radiooperatora SRC zdany. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Szczególne podziękowania dla Adama Dyniewskiego, Przemka Osiewicza a najważniejsze podziękowania dla Andrzeja Maciejewskiego PREZESA, za emocje, za możliwość, za przychylność, za pokazanie drogi, która może być ciekawa... W imieniu własnym i syna Jakuba.

Arkadiusz Bartoszewicz

Arkadiusz Bartoszewicz
Żeglarstwo zawsze było moim marzeniem, ale nigdy nie miałem motywacji do zrobienia patentu. Oczywiście zawsze sobie powtarzałem, że może kiedyś. Mój przyjaciel żeglarz polecił mi właśnie BTŻ z czego bardzo się cieszę. Kurs był bardzo intensywny, ale dzięki temu wiedza nie uciekła pomiędzy przerwami. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do tematu żeglowania. Polecam z czystym sumieniem!

Mateusz Kiliński

Mateusz Kiliński

Facebook

Youtube

Do góry