• Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie

Radiooperator SRC

Kurs radiooperatora SRC


Image
Image
Image

Świadectwo operatora łączności bliskiego zasięgu SRC jest międzynarodowym świadectwem uprawniającym do obsługi radiostacji UKF z kontrolerem DSC. Międzynarodowa Konwencja wymaga aby na pokładzie jednostki posiadającej urządzenie nadawcze minimum jedna osoba posiadała uprawnienie do jego obsługi, a System GMDSS nakłada obowiązek posiadania na jachtach w żegludze morskiej posiadania radiotelefonu UKF z kontrolerem DSC. Uprawnienia te są więc niezbędne osobom pragnącym prowadzić samodzielnie rejsy po wodach morskich.

Terminy:

SymbolTerminMiejsceKosztWolne miejsca
SRC1  17.03. 2019
WSG
Bydgoszcz
350 zł -
SRC2  06.10. 2019
WSG
Bydgoszcz
350 zł 5

Cena: 350 zł + koszt egzaminu i świadectwa - 125 zł

Zajęcia organizowane są w niedzielę od godziny 0900 do 1600 i obejmują zajęcia teoretyczne, praktyczne prowadzone na symulatorach oraz omówienie testów egzaminacyjnych. Podczas zajęć przewidywana jest godzinna przerwą na obiad.

Rezerwacja miejsc:

Po dokonaniu telefonicznego lub mailowego zgłoszenia uczestnicy otrzymują druk (kartę uczestnika) którą należy po wypełnieniu przesłać na nasz adres. Warunkiem zakwalifikowania na kurs jest wpłata zaliczki w wysokości 150 zł oraz przesłanie druku zgłoszenia. Pozostałą część opłaty za szkolenie należy wpłacić do dnia rozpoczęcia zajęć.

Do pobrania:
Harmonogram sesji egzaminacyjnych
Wniosek o wydanie świadectwa

Szkolenie prowadzi kpt. Piotr Lewandowski

Dodatkowe informacje i zgłoszenia :

Adam Dyniewski Sailing Center
ul. Dworcowa 7/22
85-009 Bydgoszcz
tel: 883 385 544,
e-mail: [email protected]

Do góry