• Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie

Słowenia, Włochy

Europa południowa ? Tym razem płyniemy do Wenecji


Image
Image
Image

Termin: 25.05 - 02.06.2018  (7 dni na jachcie 26.05 - 02.06) - brak miejsc

Przykładowa trasa:
Portoroz (Słowenia) - Triest, Wenecja, adriatyckie wybrzeże Włoch - Portoroz (Słowenia) - długość trasy około 200 Mm.

Jacht: 4-kabinowy, np. Cyclades 43.4, Bavaria 45, Elan 434, Elan 444, Dufour 44

Koszt rejsu: 2000 zł + kasa jachtowa 140 euro ( łącznie około 2600 zł) 

W cenie: czarter jachtu, udział w kasie jachtowej (opłaty portowe, paliwo, zaprowiantowanie, silnik do pontonu itp.), pościel, pomoce nawigacyjne, sprzątanie jachtu, opieka skipera, opłaty klimatyczne.

Cena nie zawiera: kosztów dojazdu oraz dodatkowego noclegu podczas podróży, zwrotnej kucji (koszt około 150 euro od osoby).

Dojazd: bus, samochody osobowe

UWAGA:

Osiągniecie niektórych planowanych portów może być utrudnione ze względów pogodowych. Wymienione trasy są jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie w wyniku decyzji kapitana. Podczas rejsu będą prowadzone zajęcia przygotowujące uczestników do samodzielnego prowadzenia jachtów.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia:

Adam Dyniewski tel: +48 883 385 544
e-mail: [email protected]

Referencje

Egzamin radiooperatora SRC zdany. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Szczególne podziękowania dla Adama Dyniewskiego, Przemka Osiewicza a najważniejsze podziękowania dla Andrzeja Maciejewskiego PREZESA, za emocje, za możliwość, za przychylność, za pokazanie drogi, która może być ciekawa... W imieniu własnym i syna Jakuba.

Arkadiusz Bartoszewicz

Arkadiusz Bartoszewicz
Żeglarstwo zawsze było moim marzeniem, ale nigdy nie miałem motywacji do zrobienia patentu. Oczywiście zawsze sobie powtarzałem, że może kiedyś. Mój przyjaciel żeglarz polecił mi właśnie BTŻ z czego bardzo się cieszę. Kurs był bardzo intensywny, ale dzięki temu wiedza nie uciekła pomiędzy przerwami. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do tematu żeglowania. Polecam z czystym sumieniem!

Mateusz Kiliński

Mateusz Kiliński

Facebook

Youtube

Do góry