• Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie

Kadra

Nasza kadra


Adam Dyniewski Instruktor

Kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, instruktor sportu w żeglarstwie (AWF Warszawa), instruktor sportu w dyscyplinie sport motorowodny, instruktor motorowodny PZM i NW, sędzia sportowy PZŻ II klasy, mierniczy klasy Optimist.

Agnieszka Dyniewska Instruktor

mgr wychowania fizycznego, mgr rehabilitacji ruchowej, instruktor sportu w pływaniu (AWF Poznań), sternik motorowodny.

Tomasz Koniarek Instruktor

mrg wychowania fizycznego, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, jachtowy sternik morski, sternik motorowodny, ratownik WOPR.


W prowadzeniu zajęć pomagają

Igor Dyniewski

Żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, medalista Mistrzostw Polski oraz Województwa w klasie Optimist, aktualnie zawodnik w klasie 420.

Michał Jeske

Żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, aktualnie student Politechniki Poznańskiej.

Referencje

Egzamin radiooperatora SRC zdany. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Szczególne podziękowania dla Adama Dyniewskiego, Przemka Osiewicza a najważniejsze podziękowania dla Andrzeja Maciejewskiego PREZESA, za emocje, za możliwość, za przychylność, za pokazanie drogi, która może być ciekawa... W imieniu własnym i syna Jakuba.

Arkadiusz Bartoszewicz

Arkadiusz Bartoszewicz
Żeglarstwo zawsze było moim marzeniem, ale nigdy nie miałem motywacji do zrobienia patentu. Oczywiście zawsze sobie powtarzałem, że może kiedyś. Mój przyjaciel żeglarz polecił mi właśnie BTŻ z czego bardzo się cieszę. Kurs był bardzo intensywny, ale dzięki temu wiedza nie uciekła pomiędzy przerwami. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do tematu żeglowania. Polecam z czystym sumieniem!

Mateusz Kiliński

Mateusz Kiliński

Facebook

Youtube

Do góry